Albaraka Türk Mobil Şube Tanıtımı

Albaraka Türk, ülkemizdeki en büyük sermayeli katılım bankalarından biridir. Türkiye’ye katılım bankacılığını getiren isim olarak bilinen Albaraka Türk, piyasanın en etkin markalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerinden hesap işletim ücreti almayarak müşteri memnuniyetine ne kadar değer verdiğini gösteren Albaraka Türk Katılım Bankası, mobil şube hizmetiyle bu tavrını sürdürmektedir. Albaraka Türk müşterileri, mobil şube ile para transferi yaparken herhangi bir ücret ödemezler. Üstelik bunun için cari hesap ortalamanızın çok yüksek olmasına gerek yok. Albaraka Türk bünyesinde bulunan tüm müşteriler, para transferlerini herhangi bir işlem ücreti ödemeden gerçekleştirebilirler.

albarakaturk

Albaraka Türk Mobil Şube uygulaması, AppStore ve Google Play Store mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir. Albaraka Türk Mobil Şube uygulamasını kullanmak için bireysel ya da kurumsal internet bankacılığı şifresine ihtiyacınız olacaktır. İnternet bankacılık başvuru işlemlerinizi Albaraka Türk şubelerinden ya da 444 5 666 Albaraka Türk Çağrı Merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında telefonunuza bir şifre gönderilecektir. Albaraka Türk Mobil Şube uygulamasının şifre ekranına size verilen şifreyi yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Ardından sizden 6 haneli ve sayılardan oluşan bir PİN belirlemeniz istenecektir. Bu PİN’ i de girdikten sonra hesabınıza bağlanabilir ve uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Size ilk gönderilen şifreyi, kendi belirleyeceğiniz bir şifre ile değiştirerek işlem güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmanız mümkün. Şifrenizi tahmin edilmesi kolay karakterler yerine daha zor karakterlerden seçmenizi tavsiye ederiz.

Hesaplarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura ve kurum ödemelerini yapabileceğiniz, havale ve EFT yoluyla para transferi yapabileceğiniz, döviz kur düzeylerine göz atabileceğiniz Albaraka Türk Mobil uygulaması, birçok işinizde size önemli ölçüde kolaylık sağlayacak. Özellikle sık sık havale ya da EFT ile para transferi yapanlar için muazzam bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Albaraka Türk Mobil Şube uygulaması ile nerede olursanız olun hesaplarınızı kontrol edebilir, para transferlerinizi sadece birkaç saniye içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Havale, fatura ödeme ve EFT işlemlerinizi kaydettiğiniz takdirde bir sonraki ödemelerinizin çok daha kısa sürede gerçekleştiğini göreceksiniz. Üstelik tüm bunları ek bir ücret ödemeden yapmanın keyfini yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda CVV Nedir, Ne İşe Yarar? hakkında bilgiler verilmektedir.