Astropay Kart Kullanımı

Dünya genelinde kullanılan Astropay kart kullanımı özel bir bilgi ve tecrübe istemeyen oldukça kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir. Astropay kullanımı için yapacağınız birkaç aşamalı küçük işlemler bulunurken bu işlemlerin hepsinin tamamlanma süresi yaklaşık 10 dakikanızı dahi almamaktadır. Kartı almanız ve kart ile ödeme yapmanız tamamen dijital ortamda gerçekleşirken fiziksel hiçbir aktivite de bulunmanıza gerek yoktur.Astropay kart kullanımı hakkında bilgi almak için: http://astropay.kartsatinal.com/nasil-kullanilir/ sayfamızı okuyabilirsiniz.

Astropay kart kullanımı için öncelikle bir Astropay sanal kart sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken şey ilk etapta Astropay alımı için başvurmanız gerekmektedir. Yaptığınız başvuru sonrasında 10 dolar, 15 dolar, 20 dolar, 25 dolar, 50 dolar, 100 dolar, 250 dolar, 500 dolar şeklinde üretilen kartlardan birini seçmeniz gerekmektedir. Bunlar fiziki şekilde değil sanal şekilde sıralanmış kart çeşitleridir. Seçiminizi yaptıktan sonra sms ya da email yolu ile size gelen Astropay bilgileri doğrultusunda Astropay kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.  İnternet üzerinden yaptığınız ödemelerde ödeme tipi olarak Astropay kart seçimi bulunan e- ticaret sitelerinde Astropay kartı seçmeniz halinde sadece size sms ya da mail yolu ile gönderilen kart bilgilerinizi girmeniz yeterli olmaktadır.

Güvenlik konusunda son derece hassas şekilde hareket eden Astropay sanal kart alışveriş yaptığınız siteye hiçbir şekilde kendi şahsi bilgilerinizi vermemektedir. Sitenin sizin ile ilgili yapabileceği tek işlem Astropay ön ödemeli kart içinde bulunan bakiyenizi kullanmaktır.

Astropay kart hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://astropaykartsatis.net adresimize giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Cvv Kodu Nedir Nerede Yazar hakkında bilgiler verilmektedir.