Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Acil paraya sıkıştıysanız ve bankaya başvuru yaparak kredi almak istiyorsanız en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arayışına da girmiş olursunuz. Herkesin bildiği gibi bankadan krediyi çekmeden ilk olarak en uygun faizli oran kredinin bulunması her daim daha avantajlı bir şekilde olur. Bankaların bazı zamanlarda yapmış oldukları kampanya teklifleri değerlendirilebilmesi çok daha iyi olacaktır.

2019 senesinde en düşük faizler ile konut, ihtiyaç veya taşı kredisi alabilirsiniz. Kredi vadelerinin her biri 2015 senesinden önce 36 ay ile sınır olmaktadır. Fakat BDDK tarafından verilen karar ile her banka vade sayılarının maksimum 48 aya kadar çıkartılabilmektedir. Tüketiciler içinde olumlu gelişmeler arasında olmaktadır. Çünkü uzun zamanda ödeme avantajlarında daha az olacak şekilde taksit ödemesidir. Fakat bu durumda bankaların bazılarında faizler yükselebilmekte. Bazı bankalardaysa sabit faizle kredi sunuyorken, bazılarındaysa vade sayısı ve kredi miktarı gibi kişiye özel olan faiz oranları belirlenir.

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Finansbank – 1,30

Ziraat Bankası – 1,37

Türkiye İş Bankası – 1,47

TEB – 1,49

ING Bank – 1,59

Yukarıda verdiğimiz faiz oranlarında ve kredi hesaplamalarının her biri bankaların kendilerine ait olan sitelerinden alınmaktadır. Bankalar kredinize masraf talebinde de bulunabilmektedirler. Ayrıca sigorta masrafını da ekleme yapabiliyorlar. Lütfen bu konuya dikkat edip başvurunuzu yapmanızı öneririz. Kredi başvurusunda bulunurken ilk olarak faiz oranlarının güncel olduğundan da emin olmalısınız.

Bir önceki yazımızda Network Marketing sektörüne Adım Atın hakkında bilgiler verilmektedir.