Hakkımızda

KrediveBankalar.Com Açıldı!

Önemli hatırlatma: KrediveBankalar.Com tamamen ücretsiz bir bilgi portalıdır. Alanında uzman finans ekibi tarafından oluşturulan haber ve makalelerimiz yalnızca kullancılara ücretsiz bilgi sunmak amacıyla yazılmaktadır. Sitede ücretli ya da ücretsiz yatırım tavsiyesinde bulunulmaz. Son karar finans müşterileri ve banka kullanıcılarınındır.

Kredi ve Bankalar adlı finansal bilgi kaynağınız KrediveBankalar.Com faaliyete geçmiş olup amacı; kredi, kredi kartları, banka hesapları , bankacılık işlemleri, yatırım araçları gibi konularda sizlere yardımcı olmaktadır. Kişisel tecrübelerimizi sizlere aktararak, oldukça karmaşık gelen bu konuları en sade ve yalın şekilde sizlere anlatacağız.

Krediler

Ev kredileri, taşıt kredileri ve ihtiyaç kredisi seçenekleri. Onlarca banka ve yüzlerce kredi seçeneğinden size en uygun olan krediyi sizler için araştırıyoruz ve yazılarımızla sizlere paylaşıyoruz. Kredi faizlerini karşılaştırıyor. Kredi dosya masraflarınızı geri almanızı sağlayacak eşsiz bilgiler paylaşıyoruz.

Kredi Kartları

Alışverişi daha kolay hale getiren kredi kartlarının bizlere sunduğu kampanya, avantajlar ve fırsatları sizler için derliyoruz. Hangi kartı seçmelisiniz? Gençler, Öğrenciler, Çalışanlar, Ev Hanımları, Çalışan Kadınlar ve Emekliler için en avantajlı kredi kartlarını sizler için buluyoruz.

Banka Hesapları

Sizlere uygun banka hesabı seçme, vadeli ve vadesiz mevduat hesapları konusunda güncel bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Hesap işletim ücretleri, havale/eft ücretleri gibi konularda sizin bütçenizi sarsmayacak hesapları sizler için derliyoruz. Vadeli mevduat hesaplarınıza en yüksek faiz oranınızı bulmanız için araştıyor ve yazılarımızla sizlere ulaştırıyoruz.

Döviz Kurları

Sürekli değişen Dolar, Euro ve Altın gibi yatırım araçlarını sitemizden kolaylıkla takip edebileceksiniz. Döviz kurları ile ilgili uzman görüşlerini ve piyasa analizlerini bulabileceksiniz.

Finans Haberleri

Güncel finans haberlerini bulabileceğiz sitemizde bankacılık sektöründen yatırım araçlarına, güncel faiz oranlarından döviz bilgilerine kadar parayla ilgili bütün gelişmelere anında ulaşabileceksiniz.

Yatırım Önerileri

Yatırım önerilerini mahalle esnafından almak yerine sizler için özenle seçilmiş finans  uzmanlarımızdan almak isterseniz sitemizi takipte kalın! Piyasa analizleri, para durumu, döviz ve altın fiyatları konusunda uzman görüşlerimiz her zaman güncel bir şekilde sizlere ulaşacak.

Bize Ulaşın!

Sizlere karmaşık banka bilgilerini sade ve yalın anlatımla aktaran KrediveBankalar.Com’a ulaşmak ve sorularınızı sormak çok kolay. Aklınıza takılan her türlü sorularınızı, görüşlerinizi ve isteklerinizi bize yorum yazarak veya mail yoluyla bildirebilirsiniz. Her yorumunuz dikkatle incelenecek ve gerekli bilgi tarafınıza iletilecektir.

Mail Adresimiz : info@kredivebankalar.com

Son yazılarımıza ve finans haberlerine ulaşmak için anasayfamıza göz atmanızı tavsiye ederiz ; www.kredivebankalar.com

bayanmoda - finansrehberi - günceldiziler